Aktorja me famë e Hollywoodi-t, Eliza Dushku i jep leksion këngëtares në tentativë për famë atje, Bleona Qerreti.

“Jam krenare që jam shqiptare”, ka shkruar ajo në Twitter, teksa ka marrë mesazhe nga fansa shqiptarë që gjithashtu krenohen me faktin që ajo është shqiptare.

Eliza e përmend Shqipërinë dhe Kosovën sa herë i jepet rasti, dhe tregon vazhdimisht që është shqiptare, përkundër faktit që ka lindur në SHBA.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here