Elita shkon në Pejë për të festuar ditëlindjen e GjikosKa kohë që qarkullon në media lajmi se reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë në lidhje, madje pak ditë më parë ata u fotografuan edhe duke bërë ‘shopping’ në një prej qendrave të kryeqytetit, gjë që shtoi thashethemet për lidhjen e tyre.

Por, edhe pse të gjitha të dhënat tregojnë se ata janë bashkë, prapëseprapë asnjëri nuk e ka konfirmuar lidhjen përpara mediave. Të martën, reperi Gjiko festoi ditëlindjen e tij të 25-të dhe duket se për të festuar me të është edhe Elita.

Gjithçka është bërë e ditur përmes disa fotografive të publikuara nga Elita në SnapChat, ku shfaqet elegante me një fustan të zi, teksa lokacioni i rrjetit social tregon se ajo ndodhet në Pejë.

Elita shkon në Pejë për të festuar ditëlindjen e Gjikos

rudi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here