Elita Rudi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet mbi kalë.

Moderatorja e njohur në këtë mënyrë ka dashur të tregojë se edhe femrat dinë të kalërojnë, ngjashëm si meshkujt.

Në fotografinë e postuar, ajo shfaqet mjaft sportive dhe njëherësh joshëse.

“Çfarë nuk mund të bëjnë vajzat? Duke kalëruar…”, ka shkruar Elita pranë postimit të saj.

Ndryshe, prezantuesja atraktive spekulohet se e dashura e reperit Gjiko.

Girls can't what? #Riding

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here