elitaPrezantuesja Elita Rudi ka publikuar fotografi nga fotosesioni i saj më i ri.

Rudi është paraqitur në rolin e një kuzhiniereje, ku dhe duket shumë seksi, shkruan Indeksonline.

“Kush po don picë”, ka shkruar ajo përbri fotos.E ju që jeni të interesuar…, lirisht mund ta kontaktoni atë!

Elita Rudi pyet: Kush po don picë?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here