Elita Rudi prezanton babanë Modelja, të cilën prej kohësh tashmë e shohim edhe në rolin e moderatores, Elira Rudi e ka postuar një foto me babanë e saj për të cilin i ka thënë edhe dy fjalë.

Në fotografinë e postuar, ajo ka shkruar:
“Babai im më ka dhënë dhuratën më të mirë që një person mund të marrë, ka besuar në mua”.

Përveç projekteve në ekran, dhe muzikë, për Elitën kohëve të fundit po flitet për një lidhje të mundshme me futbollistin e njohur shqiptar Bekim Balaj, lidhje të cilën ajo as nuk e pranoi por as nuk e mohoi duke thënë se në fokus aktualisht dëshiron ta ketë këngën e saj të parë të titulluar ‘Andërr’ duke zgjedhur të hesht për sa i përket jetës private.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here