Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë kohë të mira krahë njëri-tjetrit.Ata po ndodhen së bashku për pushime në Greqi, shkruan Indeksonline.

Gjatë kësaj kohe duket se Elita po e ‘shfrytëzon’ atë edhe si fotograf.“Kur i dashuri të bënë fotografi”, ka shkruar Rudi përbri fotografisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here