Elita Rudi pa të brendshme në klip e saj Moderatorja më e ndejkur dhe më e komentuar kosovare, Elita Rudi shfaqet tejet provokuese në klipin e saj të parë.

” Andërr” pritet të publikohet shumë shpejt dhe siç paralajmëron Elita ka për të qenë shumë i nxehtë.

Nga ana tjetër Elita pritet ti rikthehet ekranit me show-n e saj, EliteZone.

Elita Rudi pa të brendshme në klip e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here