Elita ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e kanë quajtur Zëri.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Elita përmes rrjetit social Facebook, ku dhe ka publikuar foton e djalit, duke thënë se gëzim më të madh nuk paska në jetë.

“Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli🙏♥️ Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here