Ata ka kohë që janë duke përjetuar dashurinë e tyre.

Bëhet fjalë për çiftin e njohur reperin e njohur Gjiko dhe të dashurën e tij moderatoren Elita Rudi, transmeton Gazeta Express.

Në fillim të lidhjes së tyre, asnjëri nuk pohonte se ka diçka mes tyre, por tani më nuk fshihen dhe shihen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Çifti simpatik së fundmi kanë qenë të ftuar së bashku në një dasmë. Të veshur bukur e elegantë dyshja e njohur shkëlqenin.

Në një fotografi që Elita ka postuar në profilin e saj në Instagram, ajo ka bërë edhe një dedikim për të dashurin e saj Gjikon.

“Ti më bën të fluturoj” #myflyboy, kishte shkruar Elita.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here