Elisbetta Canalis është fotografuar bashkë me ish të dashurin e saj, Angelo Vita. Ata kanë kaluar disa ditë pushime në një jaht të mrekullueshëm në detin mesdhe, në Napoli, Itali.

Canalis, e cila vetëm pak javë më parë është ndarë nga i dashuri George Clooney me të cilin pati një histori dashurie dy vjecare, duket se e ka lënë pas mërzitjen duke shijuar gjërat e bukura të jetës.

Pas publikimit të këtyre fotove kanë nisur spekullimet se Elisbetta mund t’i jetë rikthyer dashurisë së saj të vjetër. Lajmi dhe fotot publikohen nga mediat italine.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here