Dy zonjat me më shumë popullaritet të mbretërisë, Elisabetta II së bashku me Kate Middleton dhe me princin Filippo, ishin në Pancras Station të Londrës për të marrë trenin që do i conte në Leicester, etapa e turit për festimet e jubileut të 60-vjetorit të saj në fronin mbretëror.

Ajo që bie më shumë në sy janë kapelet e vecanta që mbajnë dy protagonistet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here