Pas pak ditesh do te behet nene per here te pare. Elisabetta Gregoraci, bashkeshortja e nje personazhi te njohur ne boten e Formula 1, Flavio Briatore, mezi pret qe ta shtrengoje ne krahe vogelushin e saj.

Eshte ne fund te 9 muajve, peshon 15 kilograme me shume dhe thote se ka ngrene gjithcka ka dashur, duke perfshire picat dhe cokollatat, madje ne sasi te madhe.

Gregoraci po i kalon keto dite duke pare dokumentare me lindje femijesh dhe duke lexuar libra.Zonja Briatore thote per bashkeshortin e saj se mezi pret qe te shohe te birin.

“Sa here qe i flet femijes sone, i shkelqejne syte. Nuk e kam pare kurre tim shoq kaq te gezuar”, tregon Elisabetta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here