Elisabetta duket mese ne formeElisabetta Gregoraci-t vijon shume mire dhe gruaja e Flavio Briatore duket mese ne forme.

Edhe pse ne muajin e peste, Eli ruan forma shume te mira trupore, ndersa barku i rrumbullakosur e ka bere edhe me te bukur.

Lady Briatore ka kembe shume te bukura dhe fibroze, ndaj nuk heziton te mbaje minifunde duke u dukur me seksi se me pare.

Bashke me te shoqin, Flavio, Eli eshte fotografuar gjate nje mbremje londineze, plot shkelqim, e nxire ne lekure nga dielli, me sandale super elegante, nje fustan te ngushte dhe te shkurter, shoqeruar me nje pelice te bardhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here