Elisabetta Canalis bëhet nënë për herë të parëShowgirli italian Elisabetta Canalis është bërë për herë të parë nënë.Pasditen e djeshme ajo solli në jetë një vajzë. Ish- velina e “Striscia la notizia” njëherësh aktore dhe moderatore e ka pagëzuar vajzën e saj me emrin Skyler Eva.

Menjëherë pas përhapjes së lajmit për lindjen e Elisabetta-s, në rrjetet sociale u publikua edhe fotoja e parë e të porsalindurës.

Foshja shfaqet në krahët e të atit Brian, ndërkohë që pritet dhe një foto e mami Eli-t.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here