Elisabetta Gregoraci ka lindur në një klinikë në Nizza, vogëlushin Falco Nathan. Fëmija ka ardhur në jetë në orën 8:00 të mëngjesit dhe peshon 4.1 kilogramë.

Mamaja dhe djali janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe gjatë lindjes nuk pati asnjë problem. Prezent ka qënë edhe babai, Flavio Briatore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here