Këngëtarja Eliona Qira pushton mediat dhe skenën muzikore në Suedi me këngën e saj “S’më ke mua” në versionin anglez.

Këngëtarja strugane e ka bërë krenarë edhe Strugën. Ja disa nga titujt e gazetave suedeze.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here