elionaEliona ekspozon gjoksinZeshkanja bombastike Eliona, e serialit Apartament 2XL po vazhdon që të provokojë me fotot joshëse.Ajo ka postuar një foto nga sesioni me fotografin Armand Sallabanda.

Dhe ajo duket tmerrësisht seksi teksa është pa sutjena dhe e lagur komplet.

Ajo është pa dyshim prej femrave më seksi shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here