Modelja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Eliona Pitarka është bërë e njohur në paraqitjen e saj në Zjarr Tv.

Ajo së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka provokuar të gjithë ndjekësit e saj.

Eliona ka postuar fotografi në mënyrë provokative, kështu duke i’u uruar një natë të mirë fansave të saj.
9
1011

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here