Elinel po shijon jetën me bashkëshortenReperi i dashur për publikun, Elinel, po shijon jetën bashkëshortore.

Ai ka kohë që është duke bashkjetuar me të dashurën e tij të kahmotshme, Klementina Arifin.

Të dy janë prindër të një fëmije, teksa kjo nuk i pengon ata që të shijojnë kohën për kafe dhe në dalje publike, shkruan Telegrafi.

Elinel po vazhdon të ngjitet suksesshëm drejt majës së hip hopit me projekte interesante dhe të suksesshme që po pëlqehen nga publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here