enielKëngëtari i njohur shkupjan Lindon Berisha ka bashkuar forcat me reperin kosovar Elinel dhe së bashku kanë sjell këngën e tyre më të re, përcjell Portalb.mk.

Bëhet fjalë për një projekt i cili është paralajmëruar ka një kohë nga këngëtarët dhe i njëjti sapo është publikuar për të gjithë fansat e tyre.

Kënga mban titullin “T’kom dasht”, për muzikën e së cilës është përkujdesur CRICKET & BledBeats, ndërsa për tekstin vet Elinel.

Kënga është shumë verore, me një klip të incizuar në Shqipëri, nga “Image Film”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here