Elinel dhe Fjolla vin se shpejti me “Trileqe”Shumë shpejt pritet të vijë një bashkëpunim i befasishëm në tregun muzikor vendor.Reperi kosovar Elinel ka vendosur që të sjellë një bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Fjolla Morina.

Portali koha.net merr vesh se kënga titullohet “Trileqe” dhe ajo është punuar nga producenti Cricket.

“Trileqe” vjen një muaj pas lansimit të “Dream” të Elinelit dhe do të lansohet kah fundi i javës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here