Elinel bëhet babaReperi Elinel është bërë baba.

Artisti i njohur përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur lajmin duke publikuar edhe fotografinë e parë të foshnjës dhe Klementinës, pak qaste pas lindjes, shkruan GazetaExpress.

Reperi dhe bashkëshortja e tij kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë gjatë muajit prill të këtij viti.

Elinel bëhet baba

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here