Elia Zaharia: Kjo dasmë, kujtim i bukur për shqiptarët!Aktorja Elia Zaharia ditën e djeshme kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me princin Leka II.

Tashmë Elia quhet Princesha e Shqiptarëve dhe dasma e saj me princin ka qenë në vëmendjen e të gjithëve.

Vetëm pak orë pas ceremonisë, aktorja ka postuar foton e parë nga dasma. Nëse të gjithë prisnit një deklaratë dashurie atëherë do të surprizoheni. Dedikimi i parë pas martesës nga Elia shkon për…shqiptarët. Për Elian është e rëndësishme që dasma e saj me princin të mbetet një kujtim i bukur për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Elia Zaharia: Kjo dasmë, kujtim i bukur për shqiptarët!

“Shpresoj që kjo dasmë të mbesë në mendje dhe shpirt një kujtim i bukur për Shqipërinë dhe shqiptarët!”- shkruan Elia në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here