Elia Zaharia këndon me nënën e saj në "Kënga Magjike"Në natën e dytë të “Kënga Magjike” ka patur atmosferë dhe këngë tepër të bukura.

Por ajo që i suprizoi të gjithë ishte ngjitja në skenë dhe interpretimi i Elia Zaharise, vëllait të saj Amos Zaharia dhe nënës së tyre Yllka Mujo, shkruan opinion

Familja simpatike ka kënduar këngën “Moj e bukura Shqipëri” dhe kanë përcjellë mjaft emocion tek publiku.

Aktorja Yllka Mujo dhe fëmijët e saj janë mirëpritur me shumë duartrokitja në “Pallatin e Kongreseve” ku po zhvillohet edicioni i 18-të i “Kënga Magjike”.

zahiri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here