Në javën e dytë të prezantimit të këngëve konkurruese në ‘Kënga Magjike 2012’ është paraqitur për herë të parë këngëtarja e serenatave Eli Fara.

Por edhe kënga e saj që mbante titullin “Romale” e kënduar në bashkëpunim me grupin Mangavatu, ishte pothuajse një serenatë që flinte bukur në zërin e artistes.

Por ajo që vihet re, këngëtarja nuk di të plaket, ajo duket sërish si një 20-vjeçe dhe mjaft në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here