Eli Fara mahnitëse në fotosesion e riEli Fara vazhdon të na befasojë me fizikun e saj.Këngëtarja e njohur ka realizuar një fotosesion duke mahnitur me pamjen e saj që komplekson edhe koleget e saj shumë më të reja në moshë, transmeton Telegrafi.

Fotografitë e 48-vjeçares u realizuan nga fotografi i njohur Sonny K. Elson.

Ndryshe këngëtarja vazhdon me koncertet e shumta brenda dhe jashtë Shqipërisë, ndërsa nuk ka paralajmëruar nëse këto fotografi i paraprijnë ndonjë projekti të ri muzikor.

Eli Fara mahnitëse në fotosesion e ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here