Pas suksesit të merituar me këngën “Vjeshta” vjen surpriza më e re e këngëtares së mirënjohur Eli Fara.

Mes koncerteve dhe impenjimeve të pafundme këngëtarja do të sjellë një tjetër këngë për fansat e saj.Por ajo që do të jerë risi këtë herë për të gjithë është se Eli do të realizojë një këngë duet me këngëtarin nga Kosova Sinan Vllasaliun.

Kënga është përfunduar ndërsa pritet të realizohen këto ditë xhirimet e klipit të saj, i cili do të realizohet në Jug të Shqipërisë. (Bleutooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here