Elhaida Dani në prova për Eurovision Song ContestKëngëtarja e njohur, Elhaida Dani, po bën përgatitjet e fundit për pjesëmarrjen e saj në Eurovision Song Contest.

Këngëtarja tash e sa kohë dihet se do të marrë pjesë në ngjarjen e madhe të muzikës evropiane.
Ajo do të konkurrojë me këngën “I’m Alive” të punuar nga Zzap n’Chriss dhe kënga besohet të jetë një prej më të pëlqyerave nga publiku evropian.
“Prova”, ka shkruar këngëtarja përbri një foto që e shfaq atë duke bërë prova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here