Elhaida Dani kundër disaveKëngëtarja Elhaida Dani që dukej aq e qetë dhe e ëmbël, pas “Eurovisionit” ka ndryshuar paksa.

Me sa duket kritikat e kanë prekur.Elhaida, në Instagram ka publikuar një foto ku shihet një tru dhe një qelës.

Këngëtarja shkruan: “Ky çelës do të ishte dhuratë domëthënëse për disa”.
A thua kush sipas Elhaides është kaq mendje mbyllur sa ti duhet një çelës për ta hapur atë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here