Është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar dhe një fakt i tillë tregohet shpesh në rrjete sociale nga ndjekësit e saj.

Këtë herë moderatoren Marina Vjollca e shohim tërësisht të veshur me të zeza mjaft elegante dhe seksi.

Duket se tashmë ajo i ka mbyllur pushimet e saj në vendet ekzotike dhe do të nisë sezonin televiziv me një emision të ri për talentet e reja.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here