Electra keshilla per lap danceTe pish shume uje, te mos hash shpifesira, te besh yoga, shume palester dhe …lap dance.

Ish baywatch, Carmen Electra, me sexy dhe e parezistueshme se kurre tregon se sekretet e bukurise, eliksirin e vertete dhe te sakte per te transformuar edhe me pak terheqeset, ne joshese sex bombe.

Keshtu ajo vete eshte bere sipermarrese e nje aktiviteti terheqes, te shese kite te vecanta per t’u bere balerine e lap dance.

“Striptease me pelqen shume”, thote Electra. Edhe me te shendoshat mund te mesojne artin e zhveshjes duke performuar ne shtepine e tyre.

Eshte nje stervitje shume e mire dhe rrit besimin ne vete. /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here