Elda Nushi, e bukur dhe seksiAjo arriti majat e kompeticioneve të bukurisë në Evropë, dhe kjo nuk është e rastësishme.Elda Nushi, bukuroshja nga Gjakova vazhdon që të shkëlqejë.

Tash në foto që ajo ka publikuar në rrjetet sociale, ajo shihet mjaft bukur dhe seksi.

Elda ndryshe jeton në Belgjikë dhe njihet prej femrave shqiptare më seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here