Nëse dikur ekspozimi i gjoksit ishte top hit, kohës fundit është bërë më ndryshe. Nxjerja në pah e pjesëve tjera të trupit, duke treguar linjat seksi është bërë në modë.

Femrat e njohur po shfrytëzojnë rastin që të mbledhin sa më shumë fansa me hiret e bukura.

Ekspozimi i prapanicës tek femrat, ka filluar të ngjallë interes më të madh tek gjinia e fortë. Ndërkohë që të njohurat tona nuk e kanë problem pozimin nga mbrapa, duke treguar se vërtetë ndihen seksi dhe komode.

Këngëtarja Adelina Berisha, e re në moshë por me linja trupore shumë seksi. Ka kënduar që e vogël, por kohës fundit ka filluar të josh publikun dhe veçanërisht botën mashkullore me prapanicën e saj.

Në anën tjetër, motra e Adelia, Ema Ismaili, edhe pse nuk është fytyrë publike, ajo ka një fizik shumë të bukur. Flitet se edhe femrat e estradës i’a kanë zilinë Emës, shkak linjave trupore.

Jeta Faqolli, këto ditë në profilin e saj në face book ka hedhur disa foto, ku shihet se këngëtarja ka ndryshuar lukun nga bjonde në brune.

Edhe Jeta, mban akoma linjat e bukura trupore.

Një trup seksi dhe në formë ka edhe Tuna Sejdiu.

Ajo asnjëherë nuk ka pasur problem me kilogramët, por gjithmonë është treguar e kujdesshme ndaj linjave trupore./yllpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here