Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli së shpeti pritet të bëhet gjyshe.

Kjo pasi që djali i saj Kushtrimi dhe bashkëshortja e tij, Learta do ta gëzojnë atë me një nip apo mbesë.

Në një fotografi që posedon Gazeta Express Learta shihet e veshur si nuse.

Mirëpo, kjo fotografi tregon se sa i është rritur barku gjatë shtatzënisë asaj./Gazeta Express/2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here