Sonte rreth orës 21:00 në Prishtinë pritet të ateroj beatbox-eri francez Eklips, i cili më pas do të performojë në “Prime Club”.

Admiruesit e muzikës elektronike do të kenë mundësi ta shohin dhe ta dëgjojnë perfomancën e Eklips në “Prime Club” në Prishtinë duke filluar nga ora 00:30.

Sa u përket biletave në koncertin e Eklipsit, për femra ajo do të kushtojë 5 euro, ndërsa për meshkuj 7 euro. Çmimi i biletave pas orës 00:00 do të ndryshojë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here