Einxhel vajza që i zuri vendin Marina Vjollcës Sezoni futbollistik ka pak javë që ka nisur dhe bashkë me të edhe emisionet sportive.E ftuar dje në Procesi Sportiv, prezantuesja e Hip Hop District, Einxhel, nuk i ka rezistuar ftesës së Manushit që të bëjë edhe prezantuesen, transmeton mad.

Sigurisht që Marina nuk i është larguar këtij formati, por duke qënë se ajo është me pushime, Einxhel ka menduar për Manushin i cili sipas saj nuk meriton të jetë pa një femër në krahë.

Tani që Einxhel provoi Procesin Sportiv, sdo ishte keq që Marina të prezantonte një emision të Hip Hop District, ndoshta ky zëvendësim do i shkonte të dyjave pasi lidhjet e tyre me futbollin dhe hip hop-in dihet që janë më të forta se sa thjeshtë përmes ekranit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here