Egzona shtatzënë, vesh vajzën në kuq e zi

Egzona dhe Albatriti janë dy personazhe shumë të komentuara në të gjitha mediat rozë, dhe të dy kanë shumë fansa.

Ata kanë një vajzë, të ciln e kanë quajtur Amelia, dhe pas lindjes së saj Egzona është prapë shtatzënë.

E sot, me rastin e 28 nëntorit, Albatriti ka postuar një fotografi të vajzës, të cilën e ka veshur kuqe zi dhe e ka mbuluar me flamur kombëtar.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/egzona-shtatzene-vesh-vajzen-ne-kuq-e-ti-599992/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here