Egzona Brahimaj-Muqiqi është njëra ndër nuset më të përfolura në mediet rozë.

Që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqi, Egzona ka marrë gjithë vëmendjen e publikut.

Egzona kohë më parë është bërë nënë por ajo shumë shpejt ka arritur të kthej linjat e saj trupore.

Ndërkohë në këto ditë të nxehta ajo dhe bashkëshorti i saj Albatriti kanë gjetur mënyrën si të relaksohen.

Dje çifti simpatik kanë kaluar ditën në pishinë.

Ndërkohë Egzona në profiline  saj në Instastory ka postuar një fotografi ku shihet në bikini.

Kujtojmë se Egzona ditë më parë kishte organizuar festën për vajzën Amelia e njohur si festa e “babinës”./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here