Egzona gruaja e Albatritit la prapa nuset tjera të estradës. Ajo theu këtë rekord...Egzona Brahimi, e njohur si gruaja e Albatrit Muçiqit, sapo është bërë nënë për herë të parë. Egzona ka sjell në jetë Amelian simpatike, shkruan “Kosovarja”.

Egzona që është një nga nuset më sharmante të estradës, ka mjaftë ndjekës në faqen e saj në Instagram, ku ajo kryesisht shpalos punën e saj me vetullat. Foto që ka thyer rekord në profilin e saj, është fotografia e parë ku Egzona shihet me të bijën dhe Albatritin, shkruan “Kosovarja”. Foto në fjalë ka marrë mbi 13 mijë pëlqime dhe shumë komente urimi.

Egzona ka thyer rekord pëlqimesh në një foto, në konkurrencë me nuset e tjera të famshme./Kosovarja/

egzona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here