Efron vozit motorrin nudo Zac Efron është një ndër meshkujt më seksi në Hollywood dhe nuk ndalet së e treguari këtë.

Ai është fotografuar një ditë më parë duke xhiruar skena nga filmi “Dirty Grandpa” në Gjeorgji, teksa i jep motorrit i zhveshur.

Aktori 27- vjeçar, do të ketë shumë skena ku shfaqet gjysmë i zhveshur në këtë film, ku Efron luan në krah të aktorit Robert De Niro.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here