Zac Efron, nuk do të martohet me të dashurën e tij Vanessa Hudgens.

Më herët gjatë javës mediat shkruan se aktori i filmit “High School Musical” planifikonte t’i propozojë të dashurës së tij të kamotshme, Vanessa Hudgens.

Propozimi ka qenë diçka që Zac e ka menduar prej kohësh. Ai tashmë e ka zgjedhur unazën dhe nuk do të befasohesha nëse i shoh të dy me unazë gjatë verës”, kishte thënë burimi.

Por zëdhënësi i aktorit i ka mohuar këto spekulime, duke thënë se dyshja e Hollywoodit nuk do të lidhin kurorë.

“Ata nuk do bëjnë ndryshime, të martohen ose të ndahen”, ka thënë zëdhënësi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here