Eduart Ndocaj "shpëton" nga dallgët gruanDeputeti i Qarkut të Lezhës Eduart Ndocaj po i kalon pushimet e tij familjare në Sarandë. Këtë e ka treguar me disa foto që ka postuar në profilin e tij në Facebook.

Dy ditë më parë ai tha se turizmi jonë është 200 vjet prapa, por ditën e djeshme ai tregoi të kundërtën, duke promovuar një resort turistik në qytetin bregdetar.

Deti i trazuar e ka penguar Ndocjan që të lahet, por në versionin e një heroi, “Kauboji” sot shfaqet duke mbajtur bashkëshorten në krah, sikur po e shpëton nga dallgët e rrezikshme.

Pas këtyre momenteve dëfryese, Ndocaj i është kthyer punëve serioze dhe sulmit ndaj Ilir Metës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here