Ka kaluar ca kohë prej se këngëtarja Edona Llalloshi lansoi në treg këngën dhe videoklipin e fudnit të quajtur, “Fati dhe vuajtja”, që u mirëprit mirë nga publiku.

Mirëpo, ajo nuk do të ndalojë me kaq. Edona ka bërë të ditur se ka nisur punën edhe për disa këngë e klipe të reja, të cilat do t’i lansojë gjatë periudhës së verës.

“Jam në përgatitje të disa projekteve të reja, të cilat besoj se do të pëlqehen nga publiku. Uroj që edhe këtë sezon veror të kaloj sa më mirë me adhuruesit e mi”, ka thënë Edona për ‘Zëri’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here