Edona Llalloshi vjen me një klip të ri “Sonte”Edona Llalloshi ka sjellë një baladë mjaft të pëlqyer që titullohet “Sonte”.Ilir Berani qëndron prapa kësaj kënge, pasi ka realizuar muzikën dhe e ka shkruar tekstin.

Ardian Kastrati ka bërë orkestrimin, derisa vokali dhe miksimi i është lënë në dorë Florent Boshnjakut.

Natyrisht se për anën vizuale është përkujdesur EMFcreative. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here