Këngëtarja e njohur Edona llalloshi shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Për Telegrafin, Edona ka zbuluar se kënga e saj e re ka përfunduar incizmin në studion e Florent Boshnjakut, ndërsa muzikën dhe tekstin i ka realizuar Arsim Bunjaku.

Së shpejti pritet të fillojnë edhe xhirimet e klipit, të cilat Llalloshi ia beson produksionit EMF Creative.

Telegrafi do të përcjell nga afër xhirimet dhe do t’ju mbajë të informuar për të gjitha detajet rreth këtij projekti, i cili pritet të publikohet nga fundi i muajit qershor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here