Edona Llalloshi prezanton tri motratGjithmonë është shquar për zërin e saj dhe paraqitjen e veçantë.Bëhet fjalë për Edona Llalloshin, e cila përherë ka qenë e suksesshme dhe e dashur nga publiku.

Prej kohësh këngëtarja ka treguar se ka një lidhje tejet të veçantë me familjen.

Edona ka edhe tri motra e një vëlla. Gjersa ky i fundit është pjesë e botës së artit, profesionet e tri motrave tjera nuk u dihet profesioni.
Gjithsesi në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi teksa shihet përkrah tri motrave të saj Llalloshi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here