Edona Llalloshi prezanton bashkëshortin Këngëtarja Edona Llalloshi krahas karrierës artistike, ajo gëzon edhe një jetë familjare.

Edona sot në Instagram ka hedhur një fotogr

afi ku shihet pranë bashkëshortit të saj, duke e riprezantuar para ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net

Në këtë foto, çifti i shoubizit dukeshin mjaft mirë njëri-pranë tjetrit, madje, në sy bie edhe kombinimi i rrobave që ata kanë bërë mes vete.

Kujtojmë se nga martesa e tyre, çifti kanë dhe dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë!]

Edona Llalloshi prezanton bashkëshortin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here