Edona Llalloshi lind djalë Këngëtarja shumë e dashur për publikun Edona Llalloshi, sapo ka sjellë në jetë fëmiun e saj të dytë.Llalloshi, ka lindur djalë, bëjnë të ditur burime të Kutia.Tv.

Burimet e njejta, bëjnë të ditur se si Edona, ashtu edhe fëmiu janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Urojmë që bukuroshit të vogël, t’i prijë e mbara, të ketë shëndet dhe lumturi gjatë gjithë jetës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here