Edona Llalloshi dhe Donat Qosja bashkë në 1996Një fotografi e rrallë e Edona Llalloshit dhe Donat Qosjës na ka rikthyer disa vite prapa.

Dyshja e famshme janë fotografuar gjatë xhirimeve të filmit “Gjurmët”, të realizuar në vitin 1996, ku këngëtarja e njohur kishte sprovuar veten edhe në aktrim,transmeton Telegrafi.

Kjo fotografi është realizuar nga Eliza Hoxha dhe është botuar në kopertinën e gazetës “Jeta”.

Gjersa Donati vazhdon akoma të jetë ndër më të angazhuarit në projekte filmike e televizive, Edona i është përkushtuar muzikës dhe fansave të shumtë të këngës së saj./telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here