Edona Llalloshi sot ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë – një vajzë, e cila do të quhet Doa.

Këngëtarja kosovare dhe vajza e saj thuhet të jenë në gjendje të mirë shëndetësore.2q12Familjarët e Edonës kanë treguar për Telegrafi.com se vogëlushja do të emërohet Doa.

Edona Llalloshi është e martuar me Gazmend Fejzullahun, një biznesmen nga Peja.

1 Koment

  1. valla edona lum burri qe te ka se je shum e bukur a qite naj foto ne fb se kemi qef me pa doan edhe ishalla te ngjan ty nga bukuria e menquria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here